KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257333
nr 1425 7333
Harry Harryan
(1895-1948), Sverige
Oljemålning, Träd. Signerad, daterad -47. Olja på pannå, 54x45, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:06:52
18/10 17:40:18
Harry Harryan
Läs mer om Harry Harryan